białe buty Lacoste

Czym jest marka LaCoste?

Firma LaCoste pochodzi z państwa mody, inaczej mówiąc – Francji. Jej historia sięga czasów międzywojennego dwudziestolecia, kiedy to w roku tysiąc dziewięćset dwudziestym szóstym słynny francuski tenisista – Rene Lacoste samodzielnie zaprojektował swoją koszulkę w kolorze białym oraz z krótkimi rękawami. Założył ją po raz pierwszy podczas słynnego dziś turnieju US Open, czym wywołał niemałą sensację. Rok później media amerykańskie określiły francuskiego sportowca mianem „the Alligator” (z angielskiego aligator). Wszystko to było spowodowane noszoną przez niego teczką ze skóry aligatora. Już w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku marka stała się niezwykle popularna na skalę międzynarodową, w szczególności buty męskie LaCoste.

Buty LaCoste męskie w stylu sportowym

Obuwie dla mężczyzn wyprodukowane przez markę LaCoste posiada przede wszystkim styl sportowy, który nieustannie jest uwielbiany przez wielu mężczyzn ceniących sobie modę oraz ciekawe stylizacje. Należy równocześnie dodać, iż męska część firmy LaCoste już od prawie dziewięćdziesięciu lat jest rozpoznawana oraz zauważana na ulicach największych miast europejskich (i nie tylko oczywiście).

Różne modele obuwia

Buty męskie LaCoste można podzielić na różne modele, wśród nich znajdują się między innymi półbuty wsuwane, a także tenisówki. Świetnie sprawdzą się one w zestawieniu ze spodniami materiałowymi – długimi oraz krótkimi.