Caterpillar na budowie i na nogach

Kto nie zna marki Caterpillar musiał chyba przez ostatnie kilkanaście lat nie wychodzić na ulicę. Marka ta, znana przede wszystkim z produkowania wysokiej jakości maszyn budowlanych, takie jak chociażby koparki, buldożery i inne tego typu, już lata temu wyszła poza granice swojej macierzystej branży, próbując swoich sił w obuwnictwie. Efekty takiego kroku są bardziej niż zadowalające.

Marka, która przyciąga

Obuwie, a w szczególności buty męskie Caterpillar, są towarem poszukiwanym przez klientów. Za takim stanem rzeczy stoją dwa aspekty – po pierwsze wysoka jakość produkowanego obuwia. Po drugie automatycznie nasuwające się skojarzenia z maszynami budowlanymi opatrzonymi tym samym logotypem. Po trzecie wreszcie nienaganna stylistyka poszczególnych modeli.

Warto zauważyć, że choć produkty te są wybierane przede wszystkim przez męską część społeczeństwa, to jednak buty męskie Caterpillar nie są jedynymi modelami dostępnymi w katalogu producenta. Z powodzeniem znajdziemy w nim również interesujące modele przeznaczone dla kobiet, jak również skierowane wprost do dzieci i młodzieży.

Efekt, niezależnie od rodzaju

Cechą wspólną, wspominaną już powyżej, dla wszystkich rodzajów butów Cat’a jest ich wysoka jakość, wynikająca z zastosowania bardzo dobrych materiałów. Do tego dochodzi pieczołowita produkcja, której efektem końcowym są buty, znane na każdym krańcu świata jako obuwie niezawodne, a przy tym chroniące stopę.