W jaki sposób nosić nerkę saszetkę?

Nerki saszetki cieszą się niesłabnącą popularnością, ponieważ są małe, poręczne i idealnie wpasowują się w streetwearowy styl. Obecnie w sklepach jest dosyć spory wybór saszetek nerek, dzięki czemu każda osoba może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Po saszetki nerki sięgają nie tylko sportowcy, ale również osoby preferujące typowo uliczną modę, ponieważ taka nerka to nie tylko świetny element stylizacyjny, ale również przydatny dodatek mogący pomieścić dokumenty oraz inne potrzebne rzeczy. W jaki jednak sposób można nosić taką nerkę?

Nerka noszona pod okryciem wierzchnim
Nerka noszona w pasie lub na biodrach pod okryciem wierzchnim to oczywiście najbezpieczniejszy sposób ochraniający przed kradzieżą, jednak jest to nieco niewygodne. Po taką saszetkę nerkę warto sięgnąć, wybierając się do zatłoczonych miejsc, gdyż na co dzień nie spisuje się to najlepiej.

Nerka noszona na plecach
Taka nerka sprawdza się idealnie w przypadku osób lubiących jazdę na rowerze, ponieważ nie uwiera ona brzucha, dzięki czemu jazda jest dosyć łatwa. Takiej nerki nie należy jednak zakładać, przebywając w zatłoczonych miejscach, czy też spacerując, ponieważ nie jest to zbyt bezpieczne.

Nerka noszona na ubraniu
To najpopularniejszy sposób noszenia nerki, który jest równie bezpieczny, jak noszenie jej pod ubraniem.