Oxfordy

Męskie obuwie wizytowe

Klasyką jest ubranie się w eleganckie spodnie wraz z koszulą i marynarką bądź też w kompletny garnitur. Aby dopełnić całość wyszukujemy butów, które staną na wysokości zadania i będą mogły zaprezentować się przy tym wszystkim nieskazitelnie. Taki porządek rzeczy zapewnią typy oxfordów i lotników. To właśnie te modele charakteryzują się klasą i perfekcyjnym wykończeniem w każdym detalu.

Charakterystyczne detale

Oxfordy oraz lotniki zostały wykonane z najwyższej jakości skór licowych. Mogą być one przedstawione w formie z połyskiem lub matowej a także zupełnie gładkiej lub ze strukturą. Reprezentatywne dla tych modeli jest to, że posiadają one zamkniętą przyszwę, a sznurowanie wygląda wyjątkowo. Ponadczasowe wzornictwo sprawia, że można tutaj wyselekcjonować fasony jednolite i posiadające zdobne przeszycia. Wszystko zależy od upodobań indywidualnych każdego mężczyzny.

Kolor ma znaczenie

Barwy, jakie najczęściej odnajdziemy na sklepowych półkach to czerń i brąz. Do wyboru są także opcje dwukolorowe lub cieniowane. W zależności od tego, jaką dobierzemy resztę garderoby taki też deseń należy dostosować. Tak wybrana całość będzie prezentowała się niezwykle awangardowo i z szykiem. Właśnie o to tutaj chodzi, by wszystko było ze sobą spójne a zarazem miało w sobie tę jakże ważną nutę oryginalności. Buty oxfordy i lotniki sprawdzą się zatem wyśmienicie przy każdej okazji, gdzie strój formalny to podstawa.