Figi_Prestige_Beige_Zoom_Back

Jak wybrać najlepsze figi damskie?

Poszukiwanie bielizny może być bardziej skomplikowanym zadaniem niż się wydaje. Niektóre modele mogą zanadto uwypuklać mankamenty figury, a jednocześnie – nieodpowiednio dobrane majtki po prostu zakrywają wszystko to, co powinno się podkreślać. Jak dokonać najlepszego wyboru?

Uniwersalność ponad wszystko

Idealnym wyborem dla pań, które cenią sobie wygodę, a jednocześnie świetny design, są figi majtki o różnych krojach. To jeden z najprostszych wyborów, a jednocześnie – dzięki szerokiej gamie wersji kolorystycznych i barwnych – zapewnia dużą wygodę.

Odpowiednio dobrane rozmiarowo, nie uciskają i sprawiają, że kobieta świetnie się prezentuje. Gładkie, wzorzyste, z koronką lub lekko wycięte – mnogość wyborów sprawia, że ciężko jest się zdecydować.

Jak skomponować górę z dołem?

Aby majtki pasowały do stanika, może zdecydować się na zakup ich w komplecie lub postarać się jak najlepiej dobrać kolorystycznie. Posiadaczki niewielkiego biustu, który powinny raczej podkreślać jasnymi barwami, mogą poszukać interesujących połączeń: na przykład jasny stanik z ciemnym wzorkiem i ciemne figi majtki z jasnymi printami.

Mnogość rozwiązań sprawia, że każda pani może znaleźć coś, co spełni jej oczekiwania i pozwoli świetnie się prezentować w każdej sytuacji. Dla pań o nieco obfitszych kształtach idealnym wyborem mogą być majtki z podwyższonym stanem, (np. takie), które pozwolą na lekkie optyczne zmniejszenie brzucha.