Z czym nosić modne buty Adidas Galaxy 4?

Sportowe buty muszą znaleźć się w szafie każdego. To teraz najmodniejszy dodatek. Takie buty sprawdzają się zarówno w wydaniu sportowym, jak i w stylizacjach bardziej codziennych i tak zwanych casualowych. Można zatem stylizować je na wiele różnych sposobów. Dzięki temu Adidas Galaxy 4 są tak chętnie wybierane przez młode osoby lubiące modę i najnowsze trendy.

Jak stylizować buty Adidas Galaxy?

Sportowe buty współcześnie można stylizować na mnóstwo sposobów. Jednym z najciekawszych jest ten, w którym takie buty zakłada się na przykład do dosyć eleganckiej góry z codzienną marynarką. Wtedy powstaje zestaw dla młodego aktywnego mężczyzny na co dzień. Sprawdzi się nawet w pracy, z powodzeniem można w ten sposób wyjść do biura w tak zwany casual Friday. To bardzo codzienny styl z nutą elegancji, nie za mocno formalny, ale też nie totalnie sportowy. W bardzo wielu miejscach pracy takich jak korporacje taki zestaw będzie jak znalazł właśnie w piątek.

Adidas Galaxy w sportowym wydaniu

Oczywiście ten model butów Adidas to też klasyczne buty sportowe, Dlatego z powodzeniem można je zakładać po prostu wtedy gdy wychodzi się na trening. Czarną wersję najczęściej wybierają mężczyźni lubiący raczej stonowane buty. Doskonale pasują one do minimalistycznych sportowych zestawów. Dzisiaj siłownia czy klub sportowy to przecież jedno z tych miejsc, w których również chcemy pokazywać swój osobisty styl i wyczucie mody. Galaxy 4 nadają się do tego perfekcyjnie i dlatego warto zwrócić na nie swoją uwagę.