Torby na plażę

Wybierając torbę plażową z nobobags zwracamy uwagę przede wszystkim na jej pojemność, wytrzymałość uchwytów i oczywiście walory estetyczne. Muszą się w niej zmieścić: ręcznik, butelka z wodą, balsamy do opalania i inne plażowe drobiazgi. Jaką torbę wybrać: w stylu etno, marynarską, ażurową czy płócienną, a może wygodną torebkę, która sprawdzi się również podczas codziennych zakupów? To pytanie stawiamy sobie, kiedy nadchodzi wielkimi krokami lato.

Torby plażowe w stylu etno

Od lat kojarzą się z wakacyjnym luzem. Kolorowa torba pięknie uzupełnia zwiewne, lekkie stylizacje, dobrze prezentuje się ze słomkowym kapeluszem. To styl, który powraca i po prostu się nie starzeje. Charakteryzują go motywy ludowe, frędzle, hafty i wzory zaczerpnięte z kultury ludowej. Jest wesoły i bezpretensjonalny, odpowiedni dla osób, które lubią sielskie klimaty. Jego bardziej elegancką wersję stanowią plecione koszyki w kształcie rombu.

Styl marynarski – ahoj przygodo!

Jeśli wybieramy wypoczynek nad morzem, biel i granat – to klasyka, która podkreśla letnią opaleniznę i urlopowy nastrój. Torby plażowe marynarskie bardzo ładnie się prezentują, pewien kłopot może sprawiać utrzymanie ich w czystości. Mocne uchwyty ze sznurka
to atut. Czapka z daszkiem uzupełniająca stylizację dobrze chroni oczy przed rażącym słońcem.

Dla romantyczek

Wciąż na topie są bardzo dziewczęce torby ażurowe. To modny, efektowny dodatek do stroju plażowego. Pastelowe kolory są delikatne i dobrze sie komponują z letnim, przewiewnym strojem, w którym ażurowe motywy mogą pojawić się na butach lub kapeluszu.

Praktycznie i ekologicznie

Furorę w ostatnim czasie robią płócienne torby, które sami możemy spersonalizować bawiąc się w stylistę. Są wygodne, praktyczne, pojemne, łatwo je przeprać. Jeśli umieszczamy na nich swój ulubiony motyw, podkreślamy własny styl.